39 MM 236 SİLİNDİR SETİ EZ UYUYOR. 235 240 TESTERE ZİNCİRİ ZYLİNDER TAKMA W/ SEGMAN PİN KLİPLERİ ÇOĞALTMA KÜMESİ GÖRDÜM.# 545 05 04-18

252.80TL 308.25TL Ücretsiz İade

39 MM SİLİNDİR SETİ EZ UYUYOR. MODEL 236 240 CHİANSAWS ÜCRETSİZ KARGO ZYLİNDER + PİSTİON SETİ ZİNCİR PARÇASI ÇOĞALTMA GÖRDÜM. P/N 545 05 04-17 , 545 05 04-18

BU LİSTEDE ÖĞE ARACILIĞIYLA ZİNCİRLİ İÇİN SİLİNDİR SETİ SATIŞ SONRASI YÜKSEK KALİTE HAKKINDA . ,BİZİM PARÇA KALİTESİ İLE BÜYÜK BİR GÜVEN VAR TAM OLARAK(S) AŞAĞIDAKİ RESMİ GÖSTERDİ,BUNU SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE ESKİ MADDE İLE UYUMLULUK İÇİN RESMİ KONTROL EDİN ALACAKSINIZ .

ÖZELLİKLER:

DELİK ÇAPI : 39 MM

UYGULAMALAR:

ARACILIĞIYLA CHİANSAW MODEL(LER) 235, 236, 240 VE DAHA FAZLA UYUYOR .

ÇAPRAZ REFERANS:

OEM PARÇA(LAR) DEĞİŞTİRİR#:, ARACILIĞIYLA 545 05 04-17 , 545 05 04-18

PACKEAGE İÇERİR:

1 X SİLİNDİR SETİ

>

EĞER HATA İSE E-POSTA YA DA İLETİ SORULARI ÖNCE SEN SATIN ALMAK, OLDUĞU GİBİ,PARA SATILIR!! MİSORDERED BÖLÜMDEN SORUMLU DEĞİLİZ ,SİZİN BEKLEYİŞİ ÖNCE EMİN OLUN!!

LÜTFEN DİKKATLE TÜM GÖRÜNTÜLERİ İNCELEYİN,SORU SORMA YA DA EK GÖRÜNTÜLERİ İSTEMEK İÇİN ÇEKİNMEYİN, SİZE ACCOMMDATE OLACAĞIZ. BİZ BURADA LİSTELENEN TÜM PARÇALARI YENİ ,HİÇ KULLANILMAMIŞ MARKA OLDUĞUNU FARK PLS . AÇIKÇA PARÇALARI DESCRİBLE İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ. 5 YILDIZLI OTEL DENEYİMİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ AMA BAZEN HATA YAPARIZ.LÜTFEN EĞER BİR SORUN VARSA, HEMEN BİZE NEGATİF GERİBİLDİRİM AYRILMADAN ÖNCE BUNU YAPMAK İÇİN BİR ŞANS VER BİZE BİLDİRİN!

RESİMLERİ GÖRÜRÜZ NE ALIRSINIZ NE OLDUĞUNU DAHA SONRA SÖYLEYECEĞİM ,LÜTFEN BUNU SATIN ÖNCE MOTORU SIĞACAK YAPABİLİRSİNİZ.

NAKLİYE DETAYLARI

APO/FPO ÖĞELERİ ÇİN'DEN KAYITLI HAVA POSTA İLE SEVK EDİLİR DIŞINDA WORDWİDE GEMİ BİZ,HEDEF VE DİĞER FAKTÖRLERE BAĞLIDIR 15 İLA 25 İŞ GÜNÜ TESLİM SÜRESİ İÇİNDE ÜLKELERİN ÇOĞU ULAŞMAK, İŞ 30 GÜN KADAR SÜREBİLİR

ÖDEME ESCROW KABUL EDİYORUZ DETAYLAR.TÜM KREDİ KARTLARI EMANET EMANET ANINDA ÖDEME TERCİH EDİLİRSE GÜVENLİ ÖDEME İLE ACCEPTE VARDIR,MEMNUNİYETLE WESTER UNİON KABUL EDİYORUZ.EĞER BİR ÖDEME YÖNTEMİ TALEP OLURSA BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ . THRU DERHAL ÖDEYİN.BU KADAR HIZLI KARGO İÇİN İŞLEM TAMAMLAMAK İÇİN EMANET SİSTEMİ SAFTE VE KOLAY YÖNTEMDİR. ÖDEME TEMİZLENİR EN KISA SÜREDE SİPARİŞ GEMİ OLACAK.

12 AY GARANTİ GARANTİ VE GARANTİ . GÜVEN İLE SATIN! SİZE ÖĞE ALDIĞINIZDA MEMNUN DEĞİLSENİZ.GERİ DEĞİŞTİRME VEYA PARA İÇİN 14 GÜN İÇİNDE İADE EDİN. AMA DÖNMEDEN ÖNCE BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ. EĞER MADDE 3 AY İÇİNDE KUSURLU İSE , KUSURLU ÖĞE ALICISI BİLE EXRA ŞARJ CİHAZI, YA DA TEKLİF GERİ ÖDEME OLMADAN BİR YEDEK GÖNDERECEĞİZ. EĞER MADDE 3 AY SONRA KUSURLU İSE,YİNE BİZE GERİ GÖNDEREBİLİRSİNİZ. KUSURLU MADDE ALDIKTAN SONRA YENİ BİR TANE GÖNDERECEĞİZ.AMA EKSTRA NAKLİYE ÜCRETİ ÖDEMEK ZORUNDA.

İADE POLİTİKASI DÖNER/EXCHANG KABUL ETMİYORUZ . SATIN ALMA İLE MUTLU OLMANI İSTİYORUZ.EĞER KUSURLU BULUNAN SİPARİŞİNİZ HASARLI YA DA MADDE GELDİĞİNDE.. SİPARİŞ İLE HERHANGİ BİR SORUNLARI DÜZELTMEK İÇİN MÜMKÜN OLAN HER ÇABAYI GÖSTERECEĞİZ ,MAKBUZU 3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE BİZE BİLDİRMELİSİNİZ. (S) MADDENİN GERİ ALICI TARAFINDAN E-POSTA YOLUYLA VERİLEN FOTOĞRAFİK KANIT SONRA SEVK EDİLECEKTİR.MAL SATIN ALMAK İÇİN DÖRT HAFTA İÇİNDE İADE EDİLEBİLİR. (S) MADDENİN YENİ, DURUM, EL, ORJİNAL KARTON, AMBALAJ MALZEMELERİ, BELGELER, VB İLE KOMPLE UN-İADE EDİLMELİDİR. MADDE(LER) DURMUŞ VEYA YENİ DURUMDA OLAN KABUL EDİLMEYECEKTİR. (S) ÖĞE DURUMU İLE MUTSUZ YA DA BU KONUDA FİKRİNİZİ DEĞİŞTİRİRSENİZ.SADECE ZAMANI GERİ ALDIKTAN SONRA 7 GÜN İÇİNDE GÖNDERMEK VE YA BAŞKA BİR GÖNDERME YA DA BAŞKA BİRİNİ GÖNDEREBİLİR VEYA SİZE PARANIZI GERİ VERECEĞİZ. TÜM DÖNER %20 YENİDEN STOKLAMA ÜCRETİNE TABİDİR.BU ÜCRET, ENVANTER ÖĞELERİ DÖNEN KREDİ KARTI İŞLEM ÜCRETİ KAPSAR.NAKLİYE ÜCRETLERİ İADE EDİLMEZ. İADE POLİTİKASI HAKKINDA EK SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ .

DİĞERLERİ

HERHANGİ BİR GÜMRÜK VERGİSİ VEYA İTHALAT VERGİSİ İÇİN REPONSİBLE DEĞİLİZ. ÖDEME ALDIKTAN SONRA OLUMLU GERİBİLDİRİM,LÜTFEN BİZE ULAŞIN EĞER BUNU ALDIKTAN SONRA ÖĞE İLE MEMNUN DEĞİLSENİZ OLACAĞIZ. TÜM E-POSTA VEYA MESAJ 1 İŞ GÜNÜ İÇİNDE CEVAP VERİLECEKTİR. EĞER BİZİM CEVAP ALMAZSANIZ ,E-POSTA GÖNDERİN VE SİZE EN KISA SÜREDE CEVAP VERECEĞİZ LÜTFEN YENİDEN LÜTFEN. CİDDİ ALICI SADECE! ANCAK BÜTÜN ŞARTLARI KABUL EDİYORSANIZ TEKLİF LÜTFEN. TOPTAN YAPIYORUZ, LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ DAHA FAZLA TOPTAN FİYAT İÇİN DİSPPOİNT VERMEYECEĞİZ ! EĞER,LÜTFEN BİZİMLE E-POSTA YA DA HOŞ MESAJ İLE ULAŞIN ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ, ALABİLİR MİYİZ YA DA SİZİN İÇİN TEMİN EDEBİLİR .

  • Açıklama
  • Değerlendirmeler
  • Yazın: Bahçe Araç Parçaları
  • Model Numarası: 235 236 240 ZİNCİRİ GÖRDÜM
  • Menşe yeri : (Anakara)Çin
  • DELİK ÇAPI: 39 MM

  • Ünite Tipi: Set
  • Paket Ağırlık: 0.869kg (1.92lb.)
  • Paket Boyutu: 15cm x 13cm x 10cm (5.91in x 5.12in x 3.94in)
Başa Dön