230.03TL 230.03TL Ücretsiz İade

Vektör Optik Harris Tarzı 6-9 İnç Montaj (SCOT-41)

Tam Metal, 6-9 İnç, w/ Weaver Mount Adaper, Askı Bağlantısı, 6 Düzeyleri

Model: gösterilen resim olarak (yukarıdan aşağıya) SCOT-41 Yükseklik: 155 (6.0 inç) (9.0 inç) 380 mm, kullanımı Kolay (10.0 ons) seviye başına (0.5 inç) 6 Seviyeleri (net) Ağırlık: 285g için, adaper üzerinden kilit vidası, saplama sapan picatinny rail ile veya tüfek üzerine çerçeve enine anc pençe vb Bağlar ile sağlam inşaat ayak plastik ayak kayma önlemek çıkarmak için düğmeye basın, üst kauçuk dayanıklı siyah mat kalibreli Yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı çizilme Bu montajlı tarzı değildir taraftan Vektör Optik yan ve Çin'de katı kalite kontrol altında yapılan bitir önlemek kaplı

Müşteri Memnuniyeti için şirket Politikası: Gayret

Tüm dünyada Uluslararası sipariş üzerine zengin deneyime sahibiz. Kutusu APO siparişi teslim edebiliriz. Çok ürünleri satın almak için nakliye maliyeti birleştirebiliriz.

Önce Kargo

Ödeme temizlendiğinde müşteri için bir veya iki iş tutarken gün içinde teslimatı yaparız. Sizi dikkatle göndermeden önce sipariş kontrol edeceğiz.

Özel yetkin için kolay normal Görünüm ile sağlam sipariş paketi olacağız. Eğer ambalaj üzerine lütfen ek istek gerekirse ilk anda haberdar edelim.

Mümkünse telefon numaranız ile sadece yerel Postane ihtiyaçlarınız amacıyla bizi veriniz. Zaman içinde bulunduğunuz yerde kalemi almak için yok ve mümkün değildir bu durumda, post office (Çoğunlukla, posta taşıyıcı sadece bir uyarı konacak) hatırlatma için sizi arayacağım.

P. S: müşterilerimiz için yüksek güvenlik ve gizlilik tutmak Miyiz? personel bilgileri.

Nakliye Modu

Özellikle dünya çapında nakliye için EMS ve Hava Kayıt Posta kullanıyoruz. Post office tarafından tüm dünyada çalıştırılmaktadır. EMS Express (Çin Post Office) EMS web sitesi ve yerel Postane üzerinde izlenebilir. Hava Kayıt Posta yerel Postane tarafından izlenebilir. Hem kabul etmek için imzanıza ihtiyacımız var.

Eğer parça numarasını ihtiyacınız varsa, bir e-posta göndermek ya da bize satın alma için bir mesaj bırakın lütfen.

Ayrıca maliyeti yüksek olacak ise diğer express kargo, UPS, DHL, FedEx, TNT vb gibi kullanabiliriz. Eğer hizmet yukarıda belirtilen ihtiyacın olursa ilk önce bize haber verecek sana.

Nakliye sigortası isteğe bağlıdır ve müşterinin işidir.

Eğer ayrıntılı nakliye maliyetini bilmek istiyorsanız, bize mesaj gönderin.

Gönderim Süresi

Genelde, Çin EMS Express Asya ülkeleri ile Çin arasında yaklaşık 2 ila 4 gün sürüyor, 3 ila 6 Avustralya, ABD veya Kanada'ya gün, Avrupa kıtası için yaklaşık 5 ila 10 gün vb Güney Amerika'ya 6-12 gün hakkında. Bazı ülkelerde veya yerlerde daha uzun zaman alabilir olduğunu öğrendi.

Nakliye süresi bazı özel durum için özel kontrol ve Postane ihmal nedeniyle meydana gelebilir. Eğer don olursa bize ulaşabilirsiniz.t normal gün içinde. Öncelikle takip numarası ile kontrol edeceğiz. Yaramazsa?t yanıt almak için birkaç gün sürecek olan post office, kağıt parça uygulama göndereceğiz. Çin Postanesi tarafından belirlenen normal parça ilerleme.

Garip Hong Kong Post Hizmeti, EMS Express daha ucuz ve daha yavaş olan Çin Çin Hava Kayıt Posta ile göre kargo süresi ve teslimat için (çoğunlukla uluslararası uçuş nedeniyle) olduğunu. 21 7 GÜN içinde bazen hızlı, bazen de daha sonraki gün. Ayrıca kargo durumu hakkında küçük ve fakir bilgiler var. Sadece Çin'den birkaç gün önce gönderildiğini müşteri bile öğeyi alır birçok vaka var, postanenin sistemi hala söyler. Çünkü bu durumda, biz içtenlikle müşteriler potansiyel gecikme için biraz daha sabır tutabilir umuyoruz.t Postane ve özel sürüm nakliye hız kontrolü. Şimdiden çok teşekkürler.

Ödeme Yöntemi

Alipay ödeme için ilk seçenek ve öncelik. Ayrıca, Ödeme vb (ABD)-Pal veya Western Union veya Banka T/T Tel İşlem veya Kredi Kartı ile ödeme kabul edemeyiz.

Sonra Satış Hizmeti

Adam hata yaptı dışında, ürün almak, sonra da yepyeni bir 14 gün içinde arızalı değişim olacaktır. Lonca kuralları müşteriye göre iade nakliye ücreti sorumlu olacaktır.

Tüm kapsamları ve öğeleri üç yıl garantisi var.

Son olarak, geribildirim ve öneri bizim için çok önemlidir.

İlginiz için tekrar teşekkürler. İçtenlikle ürünlerimiz keyif alacağınızı umuyoruz.

  • Açıklama
  • Değerlendirmeler
  • Marka Adı: TAC VEKTÖR OPTİK
  • Menşe yeri : Shanghai, Çin (Anakara)
  • renk: Siyah
  • Model Numarası: SCOT-41

  • Ünite Tipi: parça
  • Paket Ağırlık: 0.45kg (0.99lb.)
  • Paket Boyutu: 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)
Başa Dön