HTB-1 ADET 3100 B yan 10/100M Tekli Mod 1310nm 25KM Simplex Fiber Optik RJ-45 Fiber Optik Medya Dönüştürücü

82.89TL 87.25TL Ücretsiz İade

Ürün HTB-3100 B yüzü vardır:

Eğer bu linke tıklayınız 3100AB HTB tam bir set, ihtiyacınız varsa, teşekkür ederim

HTB - 3100ab tek modlu tek fiber alıcı-verici ürün alma ve fiber optik kaynak çok uygulanabildiği gönderme fiber yarısı, tek bir fiber üzerinde veri ve 10/100 m oranı kaydedebilirsiniz.

Ürün parametreleri:

IEEE IEEE, IEEE u ve b-FX standartlarını izleyin

10 MB/sn veri aktarım hızı

Destek tam çift yönlü ve yarı çift yönlü yol çalışma

Standart bir RJ-45 arayüzü ve SC fiber arabirim sağlar

RJ-45 arayüzü hem 10Mbps ve 100Mbps otomatik anlaşma fonksiyonu destekler

Hızlı geçiş işlevi ile RJ-45 arayüzü

EMI Sertifika: CE, FCC, VCCI, C-Tick

Fiber Tip Singlemode

SC fiber optik arabirim tipi

Dalga boyu 1310nm 1550nm

İletim mesafe 25Km

Maksimum iletim optik güç -12.0 special

Minimum emisyon güç -19.0 special

Duyarlılık -34.0 special

15 special fiber optik bağlantı kaybı

  • Açıklama
  • Değerlendirmeler
  • Model Numarası: HTB-3100 B
  • Marka Adı: AUA

  • Paket Ağırlık: 0.3kg (0.66lb.)
  • Ünite Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)
Başa Dön