13.5 Tangda ferrit çekirdek, boncuk L 7,5 W*10 H*4İD mm manyetik ring bobin çekirdek balun anti-parazit filtresi SAĞ KURTULMAK ÇEKİRDEK A*

188.79TL 188.79TL Ücretsiz İade

Lütfen dikkat: ferrit çekirdek bu tür bir mıknatıs değil, yumuşak olur. demir adsorpsiyon olabilir.

4 mm uzunluk:13,5 mm widt:7,5 mm Yükseklik:10mm iç çap:

Biliyorsun

Lütfen satın almak için sayfa boyutuna göre açıklamak, mıknatıs satış büyüklüğüne göre bir: (milimetre) birim mm, manyetik pozitif ve negatif sapmalar, hayal satın almayın!

İki:Resim-tür çekim, dışarıdan ışık ve kamera odak uzunluğu faktörü, fiziksel ve resim gibi ürün gruplar biraz farklı görünür rengi farklı, ya da görünüm, normal bir olgu, sadece referans için kullanın , resim etkileyen, tür hakim lütfen vermiyor olabilir %100.

Üç:Yüzük kırılgan, kurye yüzey manyetik işareti bozulmamış ve sonra, eğer herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın olup olmadığını kontrol edin.

Dört:Dürüstlük bir alıcı erdemleri geleneksel anlayış satıcı. Herhangi bir sorun herhangi bir sorun çözülebilir ile müzakere edilebilir. Satın alınan Ürünler herhangi bir sorun varsa, bize ilk kez, ilk kez çözmenize yardımcı olacağız.

Manyetik ferrit boncuk da bilinir, genellikle anti elektronik devre elemanları karıştırma, yüksek frekanslı gürültü iyi bir inhibisyon vardır kullanılır .

Farklı frekanslarda yüzük farklı empedans özellikleri var, sinyal frekansı artar önemli ölçüde manyetik performans empedans genellikle düşük frekans empedans çok küçük.

Yüksek frekans (yüksek frekans sinyalleri ortamı çevreleyen yığılmayı her türlü almak için yüksek kaliteli bilgisayar kasa elektromanyetik sızıntıyı azaltmak için, ve genel sinyal hatları Kalkan yok ise, bu sinyal hatları oldu bu .. gerçekten güzel bir anten satın almak için) yaymak için daha büyük olasılıkla, ve bu sinyaller sinyal iletim üzerine bindirilmiş, orijinal yararlı sinyal iletim değişiklik olabileceğini hepimiz biliyoruz. İyi tarafından normal yararlı bir sinyal, ama çok iyi bastırma yüksek frekans girişim sinyalleri ve düşük maliyetli yani halka eylem, bu yüzden.

Plastik topak türünü bakış yani monitör sinyal hattında herkes,USBCable, ve hatta high-end klavye, fare gelin bir yüzük şaşırtıcı değildir.

Halka döner seçin

Ferrit boncuk ile kablo tüm paket ortak mod choke, gerekirse, aynı zamanda kablonun üstünde bir kaç tur etrafında halka oluşturuyor olabilir. Daha döner, düşük frekans girişim bastırma, daha iyi, daha yüksek frekans zayıf inhibisyon ise gürültü. Gerçek proje, döner sayısını ayarlamak için girişim frekansı manyetik yüzük özelliklerine göre. Genellikle geniş zaman-bant parazit sinyalleri, her iki kablo yüzüğü ayarlayabilirsiniz, her manyetik surround farklı döner, böylece aynı anda yüksek frekanslı parazit ve düşük frekanslı paraziti bastırmak. Girişim bastırma ortak mod şok bobini bakış açısıyla etki mekanizması, büyük empedansı, daha belirgin etkisi. Ortak mod bobin Lcm = bu jwLcm itibaren, zor değil, genel mod şok bobini empedans formülü, belirli bir frekans gürültü, daha iyi manyetik bobin daha büyük görmek. Gerçek halka da parazitik kapasitans çünkü ama gerçekte durum böyle değil, ve varlığını indüktör ile paralel. Yüksek frekanslı gürültü ile karşı karşıya zaman, kondansatör kapasitans böylece ortak mod choke işe yaramaz kısa devre küçük, manyetik bobin vardır.

  • Açıklama
  • Değerlendirmeler
  • Kompozit: Çekirdek
  • Model Numarası: Çekirdek
  • Uygulama: Endüstriyel Mıknatıs
  • Şekil: Çekirdek
  • Yazın: Çekirdek

  • Paket Ağırlık: 0.3kg (0.66lb.)
  • Paket Boyutu: 3cm x 3cm x 3cm (1.18in x 1.18in x 1.18in)
  • Ünite Tipi: (50 adet/lot)lot
Başa Dön