281.59TL 281.59TL Ücretsiz İade

BLE Bluetooth Aygıtı Uzun Mesafe Beacon Yakınlık Pazarlama 210L

test işareti Rehberi

Spec ifications: CR2477 pil tutucu Yerleşik iBeacon yazılımı yapılmış MFI sertifikasyon ıBC-14-00417 düşük enerji teknolojisine uyumlu Hassas dijital RSSI Yüksek performans ve düşük güç MCU 8051 çekirdek AES güvenlik işlemcisi Bluetooth iOS 7.0 ile Test

iBeacon Açıklamalar: iBeacon olarak bağımsız Çalışma, Harici ana bilgisayar gerekli değildir. Reklam ve vb UUID dahil olmak üzere kendi iBeacon yapılandırma özelleştirmek Destek ayarları değiştirmek için başkalarına önlemek için şifre eşleştirme İnşa yeri için uygulama. Tx Güç yapılandırılabilir Reklam frequecy yapılandırılabilir Destek yazılımı JTAG port özelleştirilmiş diğer uygulama ürün bilgisi için tek başına bir sistemi İnşa (hava yükseltme) YOLA yükseltin

Nisan için el Feneri

1.İBeacons ve değiştirme parametreleri tespit etmek için Başlat, AprilBeacon Uygulamasını indirin.C sistem gereksinim: iOS7.0 ve daha sonra ya da Android 4.3 ve üstü için)

2.Bluetooth açık olduğundan emin olun ve AprilBeacon Uygulama için konum hizmetlerini etkin.

3. Uygulamayı başlatmak ve İşaretleri algılamak için uygulamayı çalıştırmak.

4. Eğer kendi kodunuzu yazmak istiyorsanız SDK belgelerine bir göz

SSS:

1.S: iBeacon nedir?

Bir: Apple iBeacon düşük yakındaki iOS 7 cihazlar onların varlığından haberdar "bu güçlü, düşük maliyetli vericilerin" yeni bir sınıf çağıran bir teknolojidir. Ayrıca (Merkez sınırlı-sadece) Android işletim sistemi tarafından kullanılabilir.

Nisan iBeacon Android ve iOS 7 SDK, SDK yükleme ve kullanım adımları sağlayan ilgili readme dosyaları vardır. Ayrıca, her platform SDK'DA belgelenmiştir. 7 ; Android iOS 7 SDK belgelerine; Android iOS

2. S: Nasıl çalışır?

Bir: Nisan beacon UUID, büyük ve küçük değerleri içeren bir sinyal yayını. Bluetooth 4.0 LE feneri aralığında cihazlar bu sinyali alabilir etkin ve işletmeler etkileşim cihaza uygulama yoluyla teslim etmek için ne seçebilirsiniz.

3.Q: herhangi bir bluetooth beacon ile iş verdiğiniz uygulama Mı?

Her beacon parola korumalı hayır, çünkü, eğer başka bir markadan bir işaret varsa, app sinyalini algılayabilir ama beacon yapılan değişiklikleri kaydetmek mümkün olmayacaktır.

4. Şekilde Q: kendi logomuzu Alabilir miyim ve nasıl oldu?

Bir: Emin. Logo dava üzerine kazınmış veya basılmış olabilir ve de bunun üzerinde özel bir etiket koyarız. Ayrıca, sizin durumunuzda ayrıntılı ihtiyacınızı bize gönderirseniz şartlarına göre dava özelleştirebilirsiniz.

5. S: Nereye indirmek ya da sistem güncellemesi veya cihazın hava miyim?

Bir: Şimdi kendi UYGULAMASI Google play'den yüklenen çok yararlı şeyler indirebilirsiniz var. Sadece Google play Nisan Beacon arama ve bulabilirsiniz.

6. S: Andriod uygulamaları ile de uyumlu ürünlerdir.

Ya da yukarıda Android 4.3 ile: uyumlu. Telefonu Bluetooth 4.0 Smart Ready desteği gerekir.

7. Uygulamalar Q: Ne tür işaretleri ile geliştirilebilir?

Uygulama simgesi sinyal almak ve bu UUID, konum ve diğer bilgiler gibi verileri almak yapabiliyor. Fenere yakınlığı bağlı olarak arka plan ve tetikleyici farklı eylemler de yapabilirler. Olasılıklar sonsuzdur - kapalı navigasyon, yakınlık pazarlama, otomatik ins kontrol edin. Hizmetlerimiz

test için örnekler sunuyoruz, özel işaret ve konut yapacağız .

İOS SDK ve sağlanan Andriod.

parametreleri değiştirmek için aracı sunuyoruz.

İOS & UYGULAMA şimdi Android için kullanılabilir, Nisan beacon ile APP store & google play üzerinde arama.

gerekli herhangi bir danışma veya tavsiye sağlıyoruz.

(S) iBeacon sipariş 16: 00 önce satın aldıysa yapılır gibi Pazartesi-Cuma, aynı gün gönderilir,verilen takip numarası olacak.

Bir zamanlar(lar) iBeacon belgeleri olacak satın alındı .

Şirket Bilgileri

Pekin Aprilbrother Teknoloji A. Ş., Ltd. entegre devre tasarımı, uygulama sistem veya ürünler için bir şeyler ve diğer geliştirme ve satış internet RF çip uzmanlaşmıştır. Yetkili Ar-Ge Departmanı bizim katılmış bir güçle. sabit çalışanları ve satış ekibinin çalışma, Bluetooth4 bir dizi sunmak için profesyonel bir ekip kurduk.0 ürünler.

atölye resimler:

 • Açıklama
 • Değerlendirmeler
 • Boyutu: 31.08mm*31.08mm*9mm
 • Marka Adı: Aprilbeacon
 • sistem: 7.0 İOS, Android 4.3
 • Menşe yeri : Pekin, Çin (Anakara)
 • varsayılan frekans: 10dBm
 • pil tutucu: CR2450
 • Model Numarası: 210L
 • İletişim aralığı: İki yüz KIRK
 • Uygulama: Kablosuz Kontrol
 • Adı : ble düşük enerji beacon

 • Paket Ağırlık: 0.08kg (0.18lb.)
 • Paket Boyutu: 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)
 • Ünite Tipi: parça
Başa Dön