Toyota Camry İÇİN Yatour Araç Adaptörü AUX MP3 SD USB Müzik CD Değiştirici 6+6PİN Bağlayıcı Fortuner Prius Tundra FJ Crusier Radyolar

458.08TL 594.92TL Ücretsiz İade

Teklif vermeden Önce Toyota Lexus Radyolar İÇİN ARABA DİJİTAL MÜZİK CD DEĞİŞTİRİCİ AUX MP3 SD USB CDC BAĞLAYICI ,lütfen aracınızı bu CD değiştirici kullanabilirsiniz onaylayın !!!! EĞER Mümkün (ön ve arka) aracınızın ana resmini gönder lütfen,senin için teyit edeceğiz !

AŞAĞIDAKİ ARAÇLAR İLE ÇALIŞIR:

EKSTRA SWİTCH KABLO Açıklama Araba Dijital CD Değiştirici U SB İÇİN 10 $FİYAT MP3 Arabirimi bağlamak için çal ve araba radyo MP3 /WMA kontrol, FM Verici kontrol olmadan çözüm tam özellikli SD. Yuvası USB yuvası, mikro SD yuvası, AUX birleştirerek, büyük ses kaynaklarına erişim araç sahipleri sağlar. "Eğlence Kaynağı" bir dönüştürücü olarak hareket, Seyahat daha eğlenceli bir hale getirmek ve huzur artırabilir. Tanıtım: Bu Ses araç kiti var. CD değiştirici bir yedek olduğunu. Kolayca kurulabilir ve kullanılabilir. Yükleme ve kullanımı USB disk/SD kart CD değiştirici yükleme ve kullanım olarak aynı, Sadece tak, araç ses sistemi üzerinden aracınızın ses oyun ve müzik dinleyebilirsiniz.

* Fişi model CD Değiştirici Bağlantı için uygun olup olmadığını kontrol edin. * CD Değiştirici Limanı işgal ederse bu çözümü tavsiye için bizimle irtibata geçiniz.

Özellikler:

1.2 tak&oynamak,CDC alternatif.Tel demeti ile bağlı değil FM sinyali kontrol ,Hi-Fi 3 guanranteed.Araç Kafa Birimi,4 destek Direksiyon operasyon tarafından kontrol edilir.5 MP3 ithal Hi-Fi Çözme Çip,mükemmel destek ve WMA parça. 6 mikro SD kart/U Disk/Kart Okuyucu/Sabit Disk destekler.7 port AUX üzerinden(MP4 PSP Cep Telefonu, harici ses kaynağını destekler.Çoklu CD 8 olarak çalma işlevi aynı.9(LİTRE) Son Pozisyon Hafızası destekler.10 titreşim ve parazit kanıtı.Kolay yüklemek için,11 orijinal araba dekorasyon için bir hasar yok.Özel evrensel değil.Farklı araba modelleri veya araba radyosu için farklı çözümler 1 bellek kartları ve USB bellekler: Desteklenen.32 GB Max ; 2.2 GB 3 en çok tavsiye edilen; olur.Patriot marka hafıza kartları desteklenmez; 4.Çok sayıda klasörler veya dosyalar bellek kartı veya sopa () aşırı yükleme CD ve /veya parça numarası görünen sorunlara neden olabilir ve aynı zamanda zaman zaman performans neden olabilir. 5.Müzik dosyalarını kullanarak da aralıklı performans neden olabilir WMA ve MP3 dışındaki biçimleri. 6.Bazen,araba ses sistemi yazılım hatası kaldırmak için, pili çıkarın ya da sigortayı çıkarın-Gürültü : 95DB Max oto ses sistemi Özellikler: Voltaj Girişi : 12 V DC Sinyali sıfırlamak için olabilir. Akım : 600MA Max. 80C Çalışma Sıcaklığı 10 C 20 kHz 24 bit 192 kHz Toplam Harmonik Bozulma: %0,01 Frekans Tepkisi ARALIĞI : voltaj çıkışı : 12 V D/A Aygıt::

1 Yükleme Adımları:. Yüklemeden önce, elektrik gücü kapatın, Kafa Birimini çıkarın ve Baş Ünitenin arkasındaki CD Değiştirici bağlantı noktasını bulun. 2. Doğru ürün ve Kafa Ünitesi arasındaki kablo demetini bağlayın. 3. Elektrik gücü, ekleme MP3/WMA depolama cihazı ve ana Ünite çalışma, ürünün normal çalışıp çalışmadığını kontrol edin. 4. Başarılı bir testten sonra, orijinal yerde Kafa Birimi düzeltme ve doğru yerde Tel koşum koymak. Sonra yükleme tamamlandı.

Araba baş ünitesi CD değiştirici nitelikte olmalıdır önemli Yükleme Bilgileri. Bu aygıt yükleme özgün oto ses izolasyon mantolama Yapı Kimyasalları güçlendirme veya yükseltilmiş oto ses izolasyon mantolama Yapı Kimyasalları güçlendirme için farklı model bireysel dijital müzik değiştirici kullanmak gerekir ile tek bağlantı noktalarını , ayrıca aynı marka araç dijital müzik değiştiricisi destekleyen uygulanır . Her araba kullanmak belirli bir aygıt . Seçim için yakında daha fazla seçenek mevcut .In-dash CD değiştirici çalışma olacak ama harici CD değiştirici kablo demeti üzerinde bir düğme ile değiştirilebilir vardır. Aracınız bu listede yoksa, aynı zamanda birçok diğer araçlar için iPod adaptörleri büyük bir stok var. Bize gereksinimi belirten bir mesaj atın ve yardım için elimizden geleni yapacağız. Bu adaptörü aracınız için uygun olup olmadığı konusunda emin değilseniz, satın almadan önce sormak için çekinmeyin. 1 garanti ve Garanti.Tüm ürünler iyi çalışan gemi önce test edilmiştir. 2.Eğer öğe aldığınızda memnun kalmazsanız, 7 GÜN içinde geri değiştirme veya para için geri gönderin. Alıcı nakliye maliyeti sorumludur. 3.Eğer madde 1 ay içinde kusurlu ise, bir yedek ekstra şarj cihazı, kusurlu madde aldıktan sonra ya da teklif geri ödeme olmadan göndereceğiz. Paket Kılavuzu 1 X Modülü Birim 1 X Tel Koşum 1 X 3.5 mm erkek/erkek AUX Kablo 1 X Kullanım dahil

 • Açıklama
 • Değerlendirmeler
 • Ağırlık: 0.3kg
 • Özel Özellikler: MP3 Çalarlar
 • OSD Dil: İngilizce
 • Malzeme Türü: Alüminyum
 • Otomobil Üreticisi: Toyota Lexus
 • Model Adı: TOY2
 • Ekran Boyutu: Yok
 • Marka Adı: YATOUR
 • Gerilim: 12V
 • Madde Boyutu: 16mm yakalar*65 mm*
 • renk: Siyah

 • Paket Boyutu: 20cm x 16cm x 7cm (7.87in x 6.30in x 2.76in)
 • Paket Ağırlık: 0.4kg (0.88lb.)
 • Ünite Tipi: parça
Başa Dön