296.27TL 296.27TL Ücretsiz İade

Telemetery ile FrSky D8R-II PLUS 2.4 Ghz 8 KANAL Alıcı

FrSKY ACCST teknolojisi kanıtlanmış, birçok model dernekler tarafından onaylanmış, test edilmiş ve önde gelen Çinli 2.4 Ghz R/C Teknoloji olarak gözden geçirilir. Eğer DSM2 FASST düşünüyorsanız ya da en iyisi, tekrar düşünün!

(Gelişmiş Sürekli Kanal Değişen Teknoloji) yeni FrSKY ACCST 2.4 Ghz bandında radyo communicatios güvenli verir. ACCST 2.4 GHz sistem saniyede yüzlerce kez etrafında 2.4 GHz bandında 80 kanal değiştirir. Sistem bu grupta parazite karşı dayanıklı olduğu anlamına gelir.

FrSky tarafından geliştirilen İki yönlü Telsiz Sistemi vb Rx ’ın gerilim, sıcaklık, konum, hız ve izleme için kullanılacak ek bir dönüş bağlantı sağlar.

Özellikler:

Gelişmiş Sürekli Kanal Değiştiren Teknolojisi (ikinci kanal başına 100 kez vardiya gelişmiş teknoloji bizim ACCSTis ve sinyal çakışmaları ve kesintileri sağlam frekans çeviklik).

Kolay bağlamak ve çok hızlı bağlantı.

Mükemmel yeniden başlatma zamanı.

Doğru iki anten ile Çeşitlilik.

Tüm kanallar Hatasız programlı, hızlı ve kolay olabilir.

Performans hızlı ve son derece stabil.

Hassas ve yumuşak servo yanıt.

(1.5 km-2,5 km) genişletilmiş aralığı.

Uyumluluk:

FrSky iki yönlü telemetri modülleri: 82, DJT, DHT, DHT ile uyumlu U

Alıcı Özellikleri:

Çalışma voltajı: 5.8 3.5~V

Güç tüketimi: 100mA

Çözünürlük: 1260

Analog voltaj: 3.3 0~V

Kanal sayısı: 8

Menzil: 1.5 km-2.5 km

Boyutlar: 55 x 25 x 14 mm

Ağırlık: 12,4 g

Dahil.

1 x 8 kanal alıcı D8R-II PLUS

Sipariş önce dikkat:

Stabil değil , bazen birkaç gün elinize ulaşacaktır hızlı teslim eden Çinli Register Air Mail yolu ile varsayılan ücretsiz kargo bazen iki aydan fazla ihtiyacınız var, bunu kabul edin!

Eğer daha hızlı ve güvenilir bir nakliye yöntemi ya da acil ihtiyacınız olursa, EXPRESS seçiniz. Ceset post hava posta hızlı kargo kontrol edebilirsiniz, çünkü bu uzlaşma ciddi çalışmalarımız için asgari bir saygı!

****

Karşılama ve satın alma ve geri ödeme ve ücretsiz ürün almak için post hava posta nakliye dezavantajı , ve açık gecikmeye anlaşmazlıklar amaç bilen kötü niyetli alıcılar, bu karşı değiliz. Bu alıcılar için, bir kez siyah isim listesi içine çekmeye, bir daha asla işbirliği bulunamadı!

* * * Öğelerin çoğu 1~4 iş günü içerisinde gönderilir**.Alıcı bilgilerinizi doldururken telefon numaranızı bırakın emin olun. Asgari vergi üzerine aldığınızdan emin olmak için, parsel HEDİYE olarak gönderilen ve(örneğin, 5 $gibi), alıcı herhangi bir gümrük ücretleri için sorumlu veya görevli Gümrük işlemleri KDV küçük bir değer. Mesaage özel gereksinimi varsa ( lütfen bırakın. Uluslararası teslim hightly yerel gümrük ve sonrası servis bağlı hatırlatırız. Chinapost Air mail genellikle Rusya Federasyonu, Brezilya, Güney Amerika'ya iş günü+ Avrupa,30 -40 çoğu ülke ile 18 - 35 iş günü sürmektedir .Teslim süresi, hedef ve diğer faktör bağlıdır, Sonrası, yerel posta servisi Uluslararası Gümrük kontrolleri ya da neden olduğu gecikmelerden sorumlu tutulamaz Ediyoruz.

Görüşleriniz bizim iş geliştirme çok önemli olduğundan, biz içtenlikle ürün ve hizmetimizden memnun kaldıysanız bizim için Olumlu Geribildirim terk etmeye davet ediyoruz. Sadece 1 dakika sürer. Sistemimiz otomatik olarak size sonra Olumlu tepkiler aldı aynı geribildirim verir. Eğer ürün veya hizmet ile herhangi bir sorun bulursanız, herhangi bir nötr veya negatif feedback ayrılmadan önce ilk olarak bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, en iyi memnuniyeti sağlamak için elimizden geleni yapacağız.

 • Açıklama
 • Değerlendirmeler
 • Marka Adı: SKYAREA
 • Malzeme: metal
 • Kullanın: Taşıtlar Ve Uzaktan Kumanda Oyuncaklar
 • Model Numarası: D8R-II Plus
 • RC Parça ve aday devletler: Vericiler
 • Uzaktan Kumanda Çevre Birimleri/Cihazlar: Alıcıları
 • Araç Türü İçin : Uçaklar
 • Dört çekerli Öznitelikleri: Montaj
 • Aracı Malzemeleri: Diğer
 • Teknik parametreleri: Değeri 2
 • Yükseltme Parçaları/Aksesuarları: Diğer

 • Paket Boyutu: 4cm x 5cm x 6cm (1.57in x 1.97in x 2.36in)
 • Paket Ağırlık: 0.2kg (0.44lb.)
 • Ünite Tipi: parça
Başa Dön